این گیرنده کنترل نور سری JL-260D برای فانوس هایی طراحی شده است که قصد دارند گیرنده ANSI C136.10 را برای نصب یک کنترل نور پیچ و خم داشته باشند.استاندارد 41 برای اجازه دادن به کنترل چندگانه لامپ LED از طریق ظرف.
مخزن 2 یا 4 پد ولتاژ پایین طلایی را در سطح بالای آن برای نصب کنترل های عکاسی با تماس های بهار مطابق با ANSI C136.41 ارائه می دهد.و فراهم می کند 2 یا 4 سیم کشی در سمت عقب برای اتصال سیگنال.
ویژگی های اصلی شامل خود چرخش ضد آب با چرخش 360 درجه محدود و اندازه ارتفاع فوق العاده فشرده شده است. نوع D1 دارای یک ساختار یکپارچه با نصب رشته خارجی است.در حالی که نوع D2 یک ساختار تقسیم شده برای نصب رشته داخلی است.
| شماره مدل | JL-260D |
|---|---|
| محدوده ولتی قابل استفاده | 0~480VAC |
| فرکانس نامی | 50/60 هرتز |
| بارگذاری قدرت | 15A |
| کنترل سیگنال | 0-30 VDC، 250 mA حداکثر |
| سرب | 16AWG/14AWG 6" دقیقه |
| دمای محیط | -40°C ~ +70°C |
| رطوبت مرتبط | ۹۶% |
| گواهینامه | در این روش، هر یک از موارد زیر را در نظر بگیرید: |
در هر زمان با ما تماس بگیرید