Αυτή η υποδοχή φωτοελέγχου της σειράς JL-260D έχει σχεδιαστεί για φωτιστικά που προορίζονται να έχουν υποδοχή ANSI C136.10 για να ταιριάζει σε φωτοελεγκτή τύπου twist-lock. Συμμορφώνεται με το νεοδημοσιευμένο πρότυπο ANSI C136.41 για να επιτρέπει τον πολλαπλό έλεγχο λαμπτήρων LED μέσω της υποδοχής.
Η υποδοχή προσφέρει 2 ή 4 επιχρυσωμένα χαμηλής τάσης pads στην επάνω επιφάνεια για να ταιριάζει σε φωτοελεγκτές με ελατηριωτές επαφές που συμμορφώνονται με το ANSI C136.41, και παρέχει 2 ή 4 καλώδια σύνδεσης στο πίσω μέρος για σύνδεση σήματος.
Τα βασικά χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν αδιάβροχη αυτόματη περιστροφή με περιορισμένη περιστροφή 360° και εξαιρετικά συμπιεσμένο ύψος. Ο τύπος D1 διαθέτει ενσωματωμένη δομή με εξωτερικό σπείρωμα εγκατάστασης, ενώ ο τύπος D2 είναι μια διαχωρισμένη δομή για εσωτερικό σπείρωμα εγκατάστασης.
| Αριθμός Μοντέλου | JL-260D |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Εύρος Τάσης | 0~480VAC |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50/60Hz |
| Φορτίο Ισχύος | 15A |
| Έλεγχος Σήματος | 0-30 VDC, 250 mA Μέγιστο |
| Καλώδιο | 16AWG/14AWG 6" ελάχιστο |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική Υγρασία | 96% |
| Πιστοποιήσεις | ANSI C136.41-2013 |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ