| Model numarası. | JL-260C |
| Uygulanabilir Volt Aralığı | 0~480VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| Güç Yükleme | 15A |
| Sinyal Kontrolü | 0-30 VDC, en fazla 250 mA |
| Kurşun | 16AWG ( Güç) + 18AWG (Sinyal) 20" min |
| Çevre sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Sertifikalar | ANSI C136.41-2013 |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin