| شماره مدل | JL-260C |
| محدوده ولتی قابل استفاده | 0~480VAC |
| فرکانس نامی | 50/60 هرتز |
| بارگذاری قدرت | 15A |
| کنترل سیگنال | 0-30 VDC، 250 mA حداکثر |
| سرب | 16AWG (قدرت) + 18AWG (نشانه) 20" دقیقه |
| دمای محیط | -40°C ~ +70°C |
| رطوبت مرتبط | ۹۶% |
| گواهینامه | در این روش، هر یک از موارد زیر را در نظر بگیرید: |
در هر زمان با ما تماس بگیرید