| Αριθμός μοντέλου. | JL-260C |
| Εφαρμόσιμο εύρος Volt | 0~480VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Δυναμική φόρτιση | 15Α |
| Έλεγχος σήματος | 0-30 VDC, 250 mA μέγιστο |
| Σημείωση: | 16AWG (δύναμη) + 18AWG (σημείο) 20" min |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Πιστοποιητικά | Αρμόδια για την παρακολούθηση |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ