Το JL-472CCR είναι ένας ενσωματωμένος ενσύρματος ελεγκτής διπλού καναλιού που αναπτύχθηκε με βάση τη λειτουργία επικοινωνίας 4G (LTE Cat. 1). Κάθε κανάλι μπορεί να ελέγχεται απομακρυσμένα ανεξάρτητα, να διαμορφώνεται και να παρακολουθείται σε πραγματικό χρόνο. Το προϊόν διαθέτει συμπαγές μέγεθος με ενσωματωμένη κεραία υψηλής απόδοσης και είναι σχεδιασμένο για εύκολη εγκατάσταση μέσα σε φωτιστικά ή οπές συντήρησης στύλων φωτισμού. Εσωτερικό επίπεδο προστασίας IP67.
| Τροφοδοτικό | Ονομαστική: 100-277VAC; 50/60Hz Όριο: 85~300VAC; 47/63Hz |
|---|---|
| Έξοδος Ρύθμισης Φωτεινότητας | Διπλής κατεύθυνσης 0-10VDC |
| Ασύρματη Επικοινωνία | 4G (LTE Cat.1), Εσωτερική Κεραία Ζώνη συχνοτήτων: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41 |
| Χωρητικότητα Φορτίου | Και οι δύο κατευθύνσεις είναι ίσες ≤5A |
| Κατανάλωση Ενέργειας Συσκευής | Στατική: 1.2W Δυναμική αιχμή: 3W |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος Λειτουργίας | -35~85℃ |
| Υγρασία Περιβάλλοντος Λειτουργίας | 5%RH~99%RH |
| Προστασία Κελύφους | IP67 |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IEC61000-4-2; IEC61000-4-3; IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T 2423.10; GB/T2423.10-2008; UL94-V0; GB/T 20138-2006; GB/T 5169.11; GB/T 4208; GB/T17743-2021; GB 17625.1-2022; GB 17625.2-2007; GBT 17626.5-2019; GB/T 17626.2-2018; GB/T 17626.6-2017; GB/T 17626.3-2016; GB/T 17626.4-2018; GB/T 17626.11-2023; GB/T 17626.8-2006 |
| Μέγεθος | 119*56*32mm |
| Βάρος | 0.3KG |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ