Η σειρά JL-461CP HPLC με ευρυζωνικό φορέα ηλεκτρικής ενέργειας και μονάδα ελέγχου φωτισμού είναι ένα ουσιαστικό συστατικό των έξυπνων λύσεων οδικού φωτισμού.Χρησιμοποίηση προηγμένης τεχνολογίας επικοινωνίας ευρυζωνικών γραμμών ηλεκτρικής ενέργειας, αυτό το προϊόν διαχειρίζεται αποτελεσματικά τα φώτα δρόμου σε διάφορα συστήματα εξωτερικού φωτισμού, συμπεριλαμβανομένων των δρόμων, των χώρων στάθμευσης και των βιομηχανικών περιοχών.
Όταν ενσωματώνονται με τους κεντρικούς διαχειριστές της σειράς YL-C10, οι πόλεις μπορούν να επιτύχουν σημαντική εξοικονόμηση ενέργειας έως και 30% και να μειώσουν το λειτουργικό κόστος κατά 20% μέσω ευφυών συστημάτων εξωτερικού φωτισμού.Ο κεντρικός διαχειριστής και η σειρά JL-461CP επιτρέπουν την ολοκληρωμένη απομακρυσμένη παρακολούθηση μεμονωμένων λαμπτήρων δρόμου ή ολόκληρων οδικών τμημάτων, βελτιώνοντας την οδική ασφάλεια στις πόλεις και συμβάλλοντας παράλληλα στην ομορφιά των πόλεων.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | JL-461CP |
| Τσιπ ελέγχου | 32bit μικροεπεξεργαστής με ισχυρή απόδοση και σταθερό σύστημα |
| Ρυθμικό ρολόι | 96KB RAM, 1MB Flash + 128MB Flash (εξωτερική επέκταση) |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | Παράμετροι μέτρησης: τάση, ρεύμα, συντελεστής ισχύος, συχνότητα, κιλοβατ και κιλοβατ-ώρα |
| Μέτρηση ισχύος | Ακριβότητα 1% |
| Ανάλογη απόκτηση | Επικοινωνία AC220V/10A (αντίσταση φορτίου) |
| Κατηγορία ισχύος | 1 |
| Ποσότητα εισόδου-εξόδου | 200VAC-240VAC, 50/60Hz |
| Διάταξη μεταφοράς | 0.781MHz-12MHz |
| Επικοινωνία | Μέγιστη ταχύτητα επικοινωνίας: > 100Kbps (μέγιστο 2Mbps από σημείο σε σημείο), μέγιστη ικανότητα κατά της αποσύνθεσης: 103dB/101dB, αντι-πυκνωτικός θόρυβος: 93dB/90dB, μέγιστοι κόμβοι δικτύου: 512, ανοχή σφαλμάτων δικτύου:Δίκτυο αυτοθεραπείας, πρόσβαση στο κανάλι: CSMA/CA με προσαρμοστική υποστήριξη, διαμόρφωση φορέα: OFDM, διαδρομή timeout: 30S, επίπεδο διαδρομής: 15, τύπος δικτύου: Δυναμικό AD hoc, αυτόματη επιλογή ρελέ |
| Τυπική προστασία από υπερβολικές τάσεις | Τάξη IV (4.000 V) |
| Περιβαλλοντική κατάσταση | -40°C έως 85°C (20-90% υγρασία, χωρίς συμπύκνωση) |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP67 |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ