JL-472CCR to wbudowany przewodowy kontroler podwójnych kanałów opracowany na podstawie trybu komunikacji 4G (LTE Cat. 1). Każdy kanał może być zdalnie sterowany niezależnie, konfigurowany,i monitorowane w czasie rzeczywistymProdukt posiada kompaktowy rozmiar z wbudowaną anteną o wysokiej wydajności i jest zaprojektowany do łatwej instalacji wewnątrz głowic lamp lub otworów utrzymania słupów lamp.Poziom ochrony wewnętrznej IP67.
| Zasilanie | Poziom nominalny: 100-277VAC; 50/60Hz Granica: 85~300VAC; 47/63Hz |
|---|---|
| Wyjście przyciemniające | Dwóchstronne 0-10VDC |
| Komunikacja bezprzewodowa | 4G (LTE Cat.1), wewnętrzna antena pasmo częstotliwości: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41 |
| Pojemność nośna | Obie strony są równe ≤5A |
| Zużycie energii urządzenia | Statyczny: 1,2 W Maksymalny napięcie dynamiczne: 3 W |
| Temperatura środowiska pracy | -35~85°C |
| Wilgotność środowiska pracy | 5% RH ~ 99% RH |
| Ochrona powłok | IP67 |
| Zgodność z normami | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa i bezpieczeństwa w odniesieniu do pojazdów i urządzeń10; GB/T2423.10-2008; UL94-V0; GB/T 20138-2006; GB/T 5169.11; GB/T 4208; GB/T 17743-2021; GB 17625.1-2022; GB 17625.2-2007; GB 17626.5-2019; GB/T 17626.2-2018; GB/T 17626.6-2017; GB/T 17626.3-2016; GB/T 17626.4-2018; GB/T 17626.11-2023; GB/T 17626.8-2006 |
| Wielkość | 119*56*32 mm |
| Waga | 00,3 kg |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI