JL-472CCR یک کنترل کننده کانال دوگانه با سیم داخلی است که بر اساس حالت ارتباطات 4G (LTE Cat. 1) توسعه یافته است. هر کانال می تواند به صورت مستقل از راه دور کنترل شود، پیکربندی شود،و در زمان واقعی نظارت می شوداین محصول دارای یک اندازه فشرده با آنتن با کارایی بالا ساخته شده است و برای نصب آسان در داخل لامپ های لامپ یا سوراخ های نگهداری از ستون های لامپ طراحی شده است.سطح حفاظت داخلی IP67.
| منبع برق | درجه بندی شده: 100-277VAC؛ 50/60Hz محدوده: 85 ~ 300VAC؛ 47/63Hz |
|---|---|
| خروجی ضخیم کردن | دو طرفه 0-10VDC |
| ارتباطات بی سیم | 4G (LTE Cat.1) آنتن داخلی باند فرکانس: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41 |
| ظرفیت حمل | هر دو راه برابر با ≤5A هستند |
| مصرف برق دستگاه | استاتیک: 1.2W اوج پویا: 3W |
| دمای محیط کار | -35 تا 85 درجه سانتیگراد |
| رطوبت محیط کار | 5٪ RH ~ 99٪ RH |
| حفاظت از پوسته | IP67 |
| انطباق با استانداردها | IEC61000-4-2؛ IEC61000-4-3; IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2؛ GB/T 2423.10; GB/T2423.10-2008; UL94-V0; GB/T 20138-2006; GB/T 5169.11· GB/T 4208؛ GB/T 17743-2021؛ GB 17625.1-2022؛ GB 17625.2-2007; GB T 17626.5-2019; GB/T 17626.2-2018; GB/T 17626.6-2017; GB/T 17626.3-2016; GB/T 17626.4-2018; GB/T 17626.11-2023؛ GB/T 17626.8-2006 |
| اندازه | 119*56*32 میلی متر |
| وزن | 0.3 کیلو |
در هر زمان با ما تماس بگیرید