JL-472CCR, 4G (LTE Cat. 1) iletişim moduna dayalı olarak geliştirilmiş, dahili kablolu çift kanallı bir kontrol cihazıdır. Her kanal bağımsız olarak uzaktan kontrol edilebilir, yapılandırılabilir ve gerçek zamanlı olarak izlenebilir. Ürün, dahili yüksek performanslı anteni ile kompakt bir boyuta sahiptir ve aydınlatma direklerinin lamba başlıklarına veya bakım deliklerine kolayca monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Dahili koruma seviyesi IP67'dir.
| Güç Kaynağı | Nominal: 100-277VAC; 50/60Hz Limit: 85~300VAC; 47/63Hz |
|---|---|
| Karartma Çıkışı | Çift yönlü 0-10VDC |
| Kablosuz İletişim | 4G (LTE Cat.1), Dahili Anten Frekans bandı: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41 |
| Taşıma Kapasitesi | Her iki yön de eşittir ≤5A |
| Cihaz Güç Tüketimi | Statik: 1.2W Dinamik tepe: 3W |
| Çalışma Ortamı Sıcaklığı | -35~85℃ |
| Çalışma Ortamı Nemi | 5%RH~99%RH |
| Gövde Koruması | IP67 |
| Standartlara Uygunluk | IEC61000-4-2; IEC61000-4-3; IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T 2423.10; GB/T2423.10-2008; UL94-V0; GB/T 20138-2006; GB/T 5169.11; GB/T 4208; GB/T17743-2021; GB 17625.1-2022; GB 17625.2-2007; GBT 17626.5-2019; GB/T 17626.2-2018; GB/T 17626.6-2017; GB/T 17626.3-2016; GB/T 17626.4-2018; GB/T 17626.11-2023; GB/T 17626.8-2006 |
| Boyut | 119*56*32mm |
| Ağırlık | 0.3KG |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin