Το JL-471CC είναι ένας ενσωματωμένος έλεγχος ενιαίου φωτός τύπου καλωδίωσης που αναπτύχθηκε με βάση τη λειτουργία επικοινωνίας 4G (LTE Cat. 1), ο οποίος μπορεί να εκτελεί τηλεχειρισμό, διαμόρφωση,και παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο της λειτουργικής κατάστασηςΤο προϊόν έχει συμπαγές μέγεθος και είναι εύκολο να τοποθετηθεί στο εσωτερικό της κεφαλής του λαμπτήρα ή στην τρύπα συντήρησης του πυλώνα.Οι κατάλληλες κεραίες μπορούν να επιλεγούν σύμφωνα με διαφορετικά περιβάλλοντα εγκατάστασης και κάλυψης σταθμού βάσης.Το προϊόν είναι εσωτερικά κολλημένο με επίπεδο προστασίας IP67.
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Καθορισμός: 100-277VAC, 50/60Hz Περιορισμός: 85~300VAC, 47/63Hz |
|---|---|
| Έξοδος θολάσματος | 0-10VDC |
| Ασύρματη επικοινωνία | 4G (LTE κατηγορία 1), εξωτερική κεραία, προαιρετική Διάταξη συχνοτήτων: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 Δελτίο ΕΚΑΧ: Δελτίο ΕΚΑΧ: Δελτίο ΕΚΑΧ. |
| Δυνατότητα μεταφοράς | ≤ 9A |
| Καταναλώσεις ισχύος συσκευής | Στατικό: 1,2W Δυναμική κορυφή: 2,4 W |
| Θέρμανση περιβάλλοντος εργασίας | -35~85°C |
| Η υγρασία του περιβάλλοντος εργασίας | 5%RH~99%RH |
| Προστασία από το κέλυφος | Διάκριση IP67 |
| Τύπος | Ειδικότερα, η παραγωγή των εν λόγω υλικών πρέπει να περιλαμβάνει και την παραγωγή των υλικών που χρησιμοποιούνται για την παρασκευή των εν λόγω υλικών. |
| Μέγεθος | 126*40*30mm |
| Βάρος | 0.25 κιλά |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ