Ο κεντρικός διαχειριστής φωτισμού της σειράς YL-C10 είναι ένα απαραίτητο μέρος των έξυπνων λύσεων φωτισμού δρόμου. Το σύστημα αποτελείται από έναν κεντρικό διαχειριστή φωτισμού και ένα κέντρο ελέγχου πλατφόρμας, και επικοινωνούν μεταξύ τους μέσω 4G, Ethernet ή ιδιωτικών δικτύων των τριών μεγάλων παρόχων.
Το πρωτόκολλο του κεντρικού διαχειριστή αναφέρεται στο GB/T 34923.32017 για εύκολη ενσωμάτωση με άλλα συστήματα. Όταν χρησιμοποιείται με τον ελεγκτή μεμονωμένου φωτισμού της σειράς JL-461CP, οι πόλεις μπορούν να επιτύχουν μείωση 30% στην κατανάλωση ενέργειας και εξοικονόμηση 20% στο λειτουργικό κόστος μέσω του ευρέος συστήματος φωτισμού.
Μέσω του κεντρικού διαχειριστή και του ελεγκτή μεμονωμένου φωτισμού, μπορούμε να επιτύχουμε δυναμικό, έξυπνο και ευέλικτο έλεγχο φωτισμού για κάθε τμήμα δρόμου και κάθε φωτιστικό δρόμου στην πόλη, βελτιώνοντας την ασφάλεια της πόλης και ομορφαίνοντάς την.
| Αριθμός Μοντέλου | YL-C10 |
| Λειτουργία Ελέγχου | Έλεγχος χρόνου/Γεωγραφικό πλάτος και μήκος/Έλεγχος φωτός/Αργίες |
| Κύκλοι Ελέγχου | Έξι κύκλοι |
| Έξοδος Επαφής | 16A |
| Λειτουργία Οθόνης | LCD |
| Λειτουργία Εγκατάστασης | Επιτοίχια τοποθέτηση |
| Επικοινωνία Ανάντη | 4G/Ethernet |
| Επικοινωνία Κατάντη | Φορέας ισχύος ευρυζωνικής σύνδεσης HPLC |
| Μέτρηση Παραμέτρων Ισχύος | Τάση, ρεύμα, συντελεστής ισχύος, συχνότητα, kW και KWH. Ακρίβεια μέτρησης: 1% |
| Διεπαφή Επικοινωνίας | RS485×2 |
| Τσιπ Ελέγχου | Βιομηχανικού βαθμού τσιπ ARM 32-bit |
| Ρολόι Πραγματικού Χρόνου | RTC με εφεδρική μπαταρία |
| Μέτρηση Ισχύος | Παράμετροι μέτρησης: τάση, ρεύμα, συντελεστής ισχύος, συχνότητα, ισχύς |
| Αναλογική Λήψη | Άμεση είσοδος τάσης AC 3 φάσεων. Είσοδος ρεύματος AC 3 φάσεων μέσω πρωτεύοντος μετασχηματιστή ρεύματος. |
| Ονομαστική Ισχύς | <5W |
| Ποσότητα Εισόδου-Εξόδου | Έξοδος μεταγωγής: 6 ανεξάρτητες επαφές (αντίσταση φορτίου AC220V/16A). Είσοδος μεταγωγής: 7 απομονωμένες εισόδους. |
| Εύρος Φορέα | 0.781 MHz - 12 MHz |
| Τυπική Προστασία από Υπέρταση | Κατηγορία IV (6.000V) |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες | -40°C έως 85°C (20%-90% χωρίς συμπύκνωση) |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ