JL-471CC jest wbudowanym sterownikiem światła pojedynczego typu podłączonego do kabli opracowanym na podstawie trybu komunikacji 4G (LTE Cat. 1), który może wykonywać zdalne sterowanie, konfigurację,i monitorowanie stanu eksploatacji w czasie rzeczywistymProdukt ma kompaktowy rozmiar i jest łatwy do zainstalowania wewnątrz głowicy lampy lub w otworze utrzymania słupka lampy.Odpowiednie anteny można wybrać zgodnie z różnymi środowiskami instalacji i zasięgu stacji bazowejProdukt jest przyklejony wewnętrznie o poziomie ochrony IP67.
| Zasilanie | Poziom nominalny: 100-277VAC; 50/60Hz Granica: 85~300VAC; 47/63Hz |
|---|---|
| Wyjście przyciemniania | 0-10VDC |
| Komunikacja bezprzewodowa | 4G (LTE Cat. 1), antena zewnętrzna, opcjonalna pasmo częstotliwości: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41 |
| Pojemność nośna | ≤ 9A |
| Zużycie energii urządzenia | Statyczny: 1,2 W Maksymalny napięcie dynamiczne 2,4 W |
| Temperatura środowiska pracy | -35~85°C |
| Wilgotność środowiska pracy | 5% RH ~ 99% RH |
| Ochrona powłok | IP67 |
| Standardowy | IEC61000-4-5; IEC61000-4-2; IEC61000-4-3, IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T2423.10-2008; UL94-V0 |
| Wielkość | 126*40*30 mm |
| Waga | 0.25kg |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI