JL-471CC یک کنترل کننده نور واحد با سیم کشی داخلی است که بر اساس حالت ارتباطات 4G (LTE Cat. 1) توسعه یافته است که می تواند کنترل از راه دور، پیکربندی،و نظارت در زمان واقعی بر وضعیت عملیاتیاین محصول دارای یک اندازه فشرده است و نصب آن در داخل سر لامپ یا در سوراخ نگهداری ستون لامپ آسان است.آنتن های مناسب می توانند با توجه به محیط های مختلف نصب و پوشش ایستگاه پایه انتخاب شوندمحصول با سطح حفاظت IP67 به صورت داخلی چسبیده شده است.
| منبع برق | درجه بندی شده: 100-277VAC؛ 50/60Hz محدوده: 85 ~ 300VAC؛ 47/63Hz |
|---|---|
| خروجی کمر | 0-10VDC |
| ارتباطات بی سیم | 4G (LTE Cat. 1) آنتن خارجی، اختیاری باند فرکانس: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41 |
| ظرفیت حمل | ≤9A |
| مصرف برق دستگاه | استاتیک: 1.2W اوج پویا: 2.4W |
| دمای محیط کاری | -35 تا 85 درجه سانتیگراد |
| رطوبت محیط کار | 5٪ RH ~ 99٪ RH |
| حفاظت از پوسته | IP67 |
| استاندارد | IEC61000-4-5؛ IEC61000-4-2؛ IEC61000-4-3, IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T2423.10-2008; UL94-V0 |
| اندازه | ۱۲۶*۴۰*۳۰ میلی متر |
| وزن | 0.25 کيلوگرم |
در هر زمان با ما تماس بگیرید