JL-471CC, 4G (LTE Cat. 1) iletişim moduna dayalı olarak geliştirilen yerleşik kablo tipi tek ışık denetleyicisidir. Uzaktan kumanda, yapılandırma,ve operasyon durumunun gerçek zamanlı izlenmesiÜrün kompakt boyutlara sahiptir ve lamba başının içine veya lamba direğinin bakım deliğine kolayca monte edilebilir.Uygun antenler, farklı kurulum ve baz istasyonu kapsama ortamlarına göre seçilebilir.Ürün IP67 koruma düzeyi ile içten yapıştırılmıştır.
| Güç kaynağı | Belirlenmiş: 100-277VAC; 50/60Hz Sınır: 85 ~ 300VAC; 47/63Hz |
|---|---|
| Sadelik çıkışı | 0-10VDC |
| Kablosuz iletişim | 4G (LTE Cat. 1), Dış anten, isteğe bağlı Frekans bandı: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41 |
| Taşıma kapasitesi | ≤ 9A |
| Cihazın güç tüketimi | Statik: 1.2W Dinamik zirve: 2.4W |
| Çalışma ortamı sıcaklığı | -35~85°C. |
| Çalışma ortamı nemliği | % 5 RH ~ % 99 RH |
| Kabuk koruması | IP67 |
| Standart | IEC61000-4-5; IEC61000-4-2; IEC61000-4-3, IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T2423.10-2008; UL94-V0 |
| Boyut | 126*40*30mm |
| Ağırlık | 0.25KG |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin