این photocontrol می تواند برای برنامه های کنترل مستقل یا برنامه های کنترل سیستم، مانند جاده ها، نمایشگاه ها، مدارس، مراکز خرید، سوپرمارکت ها، کارخانه ها، پارک ها و غیره اعمال شود.
این محصول شامل یک ماژول ارتباطات Zigbee و همچنین یک ماژول ارتباطات LTE است تا اجازه دهد گروه Zigbee خود را از راه دور با یک سیستم مدیریت هوشمند IoT مدیریت شود.
| شماره مدل | JL-246CG |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 120 ~ 277VAC |
| محدوده ولتاژ قابل استفاده | 105~305VAC |
| فرکانس نامی | 50/60 هرتز |
| خروجی ضخیم کردن | 0~10VDC |
| ارتباطات بی سیم ((بالا)) | LTE-Cat1 |
| ارتباطات بی سیم (بسته) | زیگبی |
| محدوده اکتسابی طیف | ۳۵۰ تا ۱۱۰۰ نانومتر؛ حداکثر طول موج ۵۹۰ نانومتر |
| بارگذاری نامی | 1000W وولفستم,1000VA بالاست,8A@120VAC/5A@208-277VAC e-Ballast |
| سطوح عملیاتی | روشن کردن <100Lx، خاموش کردن>150Lx / در هر درخواست مشتری |
| مصرف برق | 1.2W استاتیک، 10W پویا |
| دمای محیط | -40°C ~ 70°C |
| رطوبت مرتبط | ۹۶% |
| حالت شکست | فشرده شدن |
| مواد پوسته | PC+PC |
| حفاظت بالا | پوسته دوگانه |
| سطح حفاظت از افزایش | حالت دیفرانسیل 6KV/3KA |
| سطح IP | IP66 پیش فرض |
| تنظیمات کارخانه | کنترل از راه دور+ حالت سازگاری |
| FCC | ● |
| گواهینامه | |
| معیار | IEC61000-4-5؛ IEC61000-4-2؛ IEC61000-4-3, IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T2423.10-2008; UL94-V0; |
در هر زمان با ما تماس بگیرید