YL-C10 serisi aydınlatma merkezi yöneticisi akıllı yol aydınlatma çözümlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır.Ve birbirleriyle 4G üzerinden iletişim kurarlar., Ethernet veya üç büyük operatörün özel ağları.
Merkezi yönetim protokolü, diğer sistemlerle kolay bir entegrasyon için GB / T 34923.32017'e atıfta bulunur.şehirler geniş aydınlatma sistemi sayesinde enerji tüketiminde %30 azalma ve işletme maliyetlerinde %20 tasarruf sağlayabilir.
Merkezi yöneticinin ve tek bir ışık denetleyicisinin aracılığıyla, şehirdeki her yol kesimi ve her sokak lambası için dinamik, akıllı ve esnek aydınlatma kontrolü elde edebiliriz.Şehir güvenliğini artırmak ve şehri güzelleştirmek.
| Model Numarası | YL-C10 |
| Kontrol Modu | Zaman kontrolü/Enlem ve boylam/Işık kontrolü/Tatiller |
| Kontrol devreleri | Altı döngü |
| Çıktı İletişim | 16A |
| Ekran Kipi | LCD |
| Kurulum Kipi | Duvar monte |
| Uplink İletişim | 4G/Ethernet |
| Aşağı bağlantı iletişim | HPLC geniş bantlı güç taşıyıcısı |
| Güç Parametresi Ölçümü | Voltaj, akım, güç faktörü, frekans, kW ve KWH; Ölçüm doğruluğu: %1 |
| İletişim Arayüzü | RS485×2 |
| Kontrol Çipleri | Endüstriyel sınıf 32 bitlik ARM çipi |
| Gerçek Zamanlı Saat | Akü yedekleme RTC |
| Güç Ölçümü | Ölçüm parametreleri: voltaj, akım, güç faktörü, frekans, güç |
| Analog Alım | 3 fazlı AC voltajı doğrudan giriş; 3 fazlı AC akım girişi birincil akım transformatörü tarafından |
| Adlık Güç | <5W |
| Girdi-çıkış miktarı | Değiştirme çıkışı: 6 bağımsız temas (AC220V/16A direnç yükü); Değiştirme giriş: 7 izole giriş |
| Taşıyıcı bant | 0.781 MHz - 12 MHz |
| Standart Aşırı Koruma | Sınıf IV (6,000V) |
| Çevre Durumu | -40°C'den 85°C'ye kadar (20% -90% yoğunlaşma yok) |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin