| Model No. | JL-250G |
| Applicable Volt Range | 0~480VAC |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Load Rating | 15A |
| Signal Control | 0-30 VDC, 1500 mA Max |
| Lead | 16AWG/14AWG 6" min |
| Ambient Temperature | -40°C ~ +70°C |
| Related Humidity | 96% |
| Certifications | ANSI C136.41-2013
|
Contact Us at Any Time