Centralny menedżer oświetlenia serii YL-C10 jest niezbędną częścią inteligentnych rozwiązań oświetleniowych drogowych.i komunikują się ze sobą przez 4G, Ethernet lub sieci prywatne trzech głównych operatorów.
Protokół centralnego menedżera odnosi się do GB/T 34923.32017 dla łatwej integracji z innymi systemami.miasta mogą osiągnąć 30% redukcję zużycia energii i 20% oszczędności w kosztach eksploatacyjnych dzięki szerokiemu systemowi oświetlenia.
Dzięki scentralizowanemu menedżerowi i pojedynczemu sterownikowi oświetlenia możemy osiągnąć dynamiczne, inteligentne i elastyczne sterowanie oświetleniem na każdym odcinku drogi i każdej lampce ulicznej w mieście,poprawa bezpieczeństwa miejskiego i upiększenie miasta.
| Numer modelu | YL-C10 |
| Tryb sterowania | Kontrola czasu/szerokość i długość geograficzna/kontrola światła/święta |
| Obwody sterujące | Sześciokręgowa |
| Kontakt wyjściowy | 16A |
| Tryb wyświetlania | LCD |
| Tryb instalacji | Montowanie ścienne |
| Komunikacja z linkiem górnym | 4G/Ethernet |
| Komunikacja w kierunku downlink | Nośnik mocy szerokopasmowej HPLC |
| Pomiar parametrów mocy | napięcie, prąd, współczynnik mocy, częstotliwość, kW i KWH; dokładność pomiaru: 1% |
| Interfejs komunikacji | RS485×2 |
| Chip sterowania | 32-bitowy chip ARM klasy przemysłowej |
| Zegar w czasie rzeczywistym | Bateria zapasowa RTC |
| Pomiar mocy | Parametry pomiarowe: napięcie, prąd, współczynnik mocy, częstotliwość, moc |
| Zbiórka analogowa | 3 fazowe napięcie prądu przemiennego bezpośrednie wejście; 3 fazowe wejście prądu przemiennego przez transformator prądu pierwotnego |
| Moc nominalna | < 5W |
| Ilość danych wejściowych i wyjściowych | Wyjście przełącznika: 6 niezależnych kontaktów (obciążenie oporowe AC220V/16A); Wejście przełącznika: 7 odizolowanych wejść |
| Pas nosicielski | 00,781 MHz - 12 MHz |
| Standardowa ochrona przed przeciążeniem | Klasa IV (6.000 V) |
| Stan środowiska | -40°C do 85°C (20-90% bez kondensacji) |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI