مدیریت متمرکز نورپردازی سری YL-C10 بخشی ضروری از راه حل های روشنایی هوشمند جاده است. این سیستم شامل یک مدیر روشنایی متمرکز و یک مرکز کنترل پلتفرم است.و با هم ارتباط برقرار می کنند از طریق 4G، اترنت یا شبکه های خصوصی سه اپراتور بزرگ.
پروتکل مدیر متمرکز به GB / T 34923.32017 برای یکپارچه سازی آسان با سایر سیستم ها اشاره دارد. هنگامی که با کنترل کننده نور تک سری JL-461CP استفاده می شود،شهرها می توانند از طریق سیستم روشنایی گسترده 30 درصد کاهش مصرف انرژی و 20 درصد صرفه جویی در هزینه های عملیاتی را به دست آورند.
از طریق مدیر متمرکز و یک کنترل کننده نور واحد، می توانیم کنترل روشنایی پویا، هوشمند و انعطاف پذیر برای هر قسمت جاده و هر چراغ خیابانی در شهر را به دست آوریم.بهبود ایمنی شهری و زیباتر کردن شهر.
| شماره مدل | YL-C10 |
| حالت کنترل | کنترل زمان/ عرض جغرافیایی و طول جغرافیایی/ کنترل نور/ تعطیلات |
| مدارهای کنترل | شش حلقه |
| تماس خروجی | 16A |
| حالت نمایش | صفحه LCD |
| حالت نصب | نصب در دیوار |
| ارتباطات بالا | 4G/ایثرنت |
| ارتباطات پایین | حامل برق پهن باند HPLC |
| اندازه گیری پارامتر قدرت | ولتاژ، جریان، فاکتور قدرت، فرکانس، kW و KWH؛ دقت اندازه گیری: 1٪ |
| رابط ارتباطی | RS485×2 |
| تراشه کنترل | تراشه 32 بیتی ARM درجه صنعتی |
| ساعت زمان واقعی | RTC پشتیبان باتری |
| اندازه گیری قدرت | پارامترهای اندازه گیری: ولتاژ، جریان، فاکتور قدرت، فرکانس، قدرت |
| خرید آنالوگ | ورودی مستقیم ولتاژ متناوب سه فاز؛ ورودی جریان متناوب سه فاز توسط ترانسفورماتور جریان اصلی |
| قدرت نامی | <5W |
| مقدار ورودی-خرید | خروجی سوئیچینگ: 6 تماس مستقل (AC220V/16A بار مقاومت) ؛ ورودی سوئیچینگ: 7 ورودی جدا شده |
| باند حامل | 0.781 مگاهرتز - 12 مگاهرتز |
| حفاظت استاندارد از افزایش برق | کلاس IV (۶۰۰۰ ولت) |
| وضعیت محیط زیست | -40°C تا 85°C (20% تا 90% بدون تهویه) |
در هر زمان با ما تماس بگیرید