Το JL-413C Improved Electronic Direct Wire-In Photocontrol έχει σχεδιαστεί για τον αυτόματο έλεγχο του φωτισμού δρόμου, του φωτισμού διαδρόμου και του φωτισμού των θυρών με βάση τα επίπεδα φωτισμού του περιβάλλοντος.
Αυτό το ηλεκτρονικό προϊόν που βασίζεται σε κυκλώματα διαθέτει γρήγορη ανταπόκριση με καθυστέρηση χρόνου 3-10 δευτερολέπτων για εύκολη δοκιμή.και η προκαθορισμένη χρονική καθυστέρηση αποτρέπει την κακή λειτουργία που προκαλείται από προβολείς ή κεραυνό κατά τη διάρκεια της νύχτας.
*Σε σύγκριση με το JL-403C
| Αριθμός μοντέλου. | JL-413C |
| Διορισμένη τάση | 120 ~ 277VAC |
| Διαθέσιμο εύρος τάσης | 105~305VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Ονομαστική φόρτιση | 1000W Τουλφστάνιο 1200VA Βαλσμός @ 120VAC 1800VA Βαλλάζ @208-277VAC 8A Ηλεκτρονικό βαλαστό @ 120VAC 5A ηλεκτρονικό βαλαστό @208-277VAC |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.5W Μαξ. |
| Επίπεδα λειτουργίας | 10~20Lx Ενεργοποίηση / 30~80Lx Απενεργοποίηση |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Διάρκεια οδηγιών | AWG #16, AWM 1015 4 " min |
| Τρόπος αποτυχίας | Αποτυχία |
| Αδιάβροχο καπάκι | Προαιρετικό |
| Προστασία από υπερβολικές τάσεις | 460 Joule / 10000Amp (MOV) |
| Πιστοποιητικά |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ