JL-413C Improved Electronic Direct Wire-In Photocontrol jest zaprojektowany do automatycznego sterowania oświetleniem ulicznym, oświetleniem przejściowym i oświetleniem drzwiowym w oparciu o poziom światła otoczenia.
Ten produkt oparty na obwodzie elektronicznym posiada szybką reakcję z opóźnieniem czasu 3-10 sekund dla łatwego testowania.a ustawione wcześniej opóźnienie czasu zapobiega nieprawidłowej pracy spowodowanej przez reflektory lub błyskawice w nocy.
*W porównaniu z JL-403C
| Model nr. | JL-413C |
| Napęd nominalny | 120 ~ 277VAC |
| Dostępny zakres napięcia | 105~305VAC |
| Częstotliwość nominalna | 50/60Hz |
| Nominalne obciążenie | 1000W wolframu 1200VA Balast @120VAC 1800VA Balast @208-277VAC 8A e-ballast @120VAC 5A e-ballast @208-277VAC |
| Zużycie energii | 0.5W Max. |
| Poziomy operacyjne | 10~20Lx Włączanie / 30~80Lx Wyłączanie |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Powiązana wilgotność | 96% |
| Długość przewodów | AWG #16, AWM 1015 4" min |
| Tryb awarii | Wynik nieprawidłowy |
| Kapelusz przeciwdeszczowy | Opcjonalnie |
| Ochrona przed przewyższeniami | 460 joule / 10000 amp (MOV) |
| Certyfikaty |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI