Ο φωτοέλεγχος JL-102 έχει σχεδιαστεί για να ελέγχει αυτόματα τον φωτισμό περασμάτων και εισόδων με βάση τα επίπεδα φωτισμού του περιβάλλοντος. Αυτό το προϊόν συμμορφώνεται με το Πρότυπο για Φωτοελέγχους Μη Βιομηχανικής Χρήσης για Έλεγχο Φωτισμού UL773A.
| Αριθμός Μοντέλου | JL-102A / JL-102AR |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση | 120VAC |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ονομαστικό Φορτίο | 600W Τυγχαστένιο, 480VA Βαλβίδα, 2A Ηλεκτρονική Βαλβίδα |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 1.5W Μέγ. |
| Επίπεδα Λειτουργίας | 10~20Lx Ενεργοποίηση / 30~60Lx Απενεργοποίηση |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -20°C ~ +70°C |
| Σχετική Υγρασία | 96% |
| Λειτουργία Βλάβης | Ενεργοποίηση σε Βλάβη (Fail-On) |
| Καλώδιο Σύνδεσης | AWG#18, AWM1332 |
| Αδιάβροχο Κάλυμμα | Προαιρετικό |
| Πιστοποιήσεις |
Είναι ένας συμπαγής θερμικός φωτοέλεγχος τύπου μικρο-πόρπης με άμεση εγκατάσταση καλωδίωσης, εξοπλισμένος με μικρο-φωτοτριστορά πυριτίου για ανίχνευση φωτός υψηλής ακρίβειας.
Ο σχεδιασμός μικρο-πόρπης χαρακτηρίζεται από μικρό μέγεθος, σταθερή εγκατάσταση, εξοικονόμηση χώρου και εύκολη συναρμολόγηση σε συμπαγείς φωτιστικές συσκευές.
Παρέχει υψηλή ευαισθησία, γρήγορη απόκριση, σταθερή απόδοση και ισχυρή ικανότητα κατά των παρεμβολών, εξασφαλίζοντας ακριβή έλεγχο από σούρουπο έως αυγή.
Ναι, υιοθετεί δομή άμεσης καλωδίωσης για ασφαλή, σταθερή και βολική σκληρή καλωδίωση σε διάφορες μικρές φωτιστικές συσκευές.
Χρησιμοποιείται κυρίως σε μικρά εξωτερικά φώτα, φωτιστικά εισόδων, φωτισμό περασμάτων, φωτιστικά τοίχου και άλλες συμπαγείς συσκευές που απαιτούν μικροποιημένο έλεγχο φωτισμού.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ