Ο φωτοελέγχος JL-101A έχει σχεδιαστεί για να ελέγχει αυτόματα τον φωτισμό διαδρόμου και πόρτας με βάση τα επίπεδα φωτισμού του περιβάλλοντος.Αυτό το προϊόν συμμορφώνεται με το πρότυπο για μη βιομηχανικό φωτοελέγχος για έλεγχο φωτισμού UL773A.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-101A |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 120VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Ονομαστική φόρτιση | 600W Τουλφστάνιο, 480VA Βαλσμός, 2A ηλεκτρονικός βαλσμός |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1.5W Μαξ. |
| Επίπεδα λειτουργίας | 10~20Lx Ενεργοποίηση / 30~60Lx Απενεργοποίηση |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20°C ~ +70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Τρόπος αποτυχίας | Αποτυχία |
| Σημείωση: | AWG#18, AWM1332 |
| Αδιάβροχο καπάκι | Προαιρετικό |
| Πιστοποιητικά |
Πρόκειται για ένα εξαιρετικά συμπαγές θερμικό φωτοελέγχου με στυλ υπερμικρής θηλιάς για άμεση εγκατάσταση με καλώδιο, με ρυθμιζόμενο όριο lux για ακριβή έλεγχο του φωτισμού.
Το εξαιρετικά μικρό μέγεθος και η δομή της πόρτας επιτρέπουν την εύκολη εγκατάσταση σε περιορισμένους χώρους, εξασφαλίζουν σταθερή τοποθέτηση και τοποθετούν συμπαγή φωτιστικά χωρίς να απαιτείται επιπλέον χώρος.
Επιτρέπει στους χρήστες να ρυθμίζουν το ακριβές επίπεδο φωτεινότητας του περιβάλλοντος για την αυτόματη ανάκτηση / απενεργοποίηση, καθιστώντας τον φωτοελέγχοντα προσαρμόσιμο σε διαφορετικά περιβάλλοντα εγκατάστασης.
Ναι, χρησιμοποιεί άμεση καλωδίωση για σταθερή και αξιόπιστη σύνδεση, κατάλληλη για μικρούς εξοπλισμούς φωτισμού και στενούς χώρους εγκατάστασης.
Χρησιμοποιείται κυρίως σε μικροσκοπικούς λαμπτήρες, μικρά φώτα πόρτας, φωτισμό διαδρόμου, διακοσμητικά φώτα και συμπαγείς εξωτερικές συσκευές που απαιτούν μικροσκοπικό μέγεθος και ευέλικτο έλεγχο φωτισμού.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ