JL-413C Geliştirilmiş Elektronik Doğrudan Kablo-İçindeki Fotokontrol, sokak aydınlatmasının, geçit aydınlatmasının ve kapı aydınlatmasının çevresel ışık seviyelerine göre otomatik kontrolü için tasarlanmıştır.
Bu elektronik devre tabanlı ürün, kolay test için 3-10 saniyelik bir gecikme ile hızlı yanıtlama özelliğine sahiptir.ve önceden ayarlanmış zaman gecikmesi, gece ışıkları veya yıldırımların neden olduğu yanlış çalışmayı önler..
* JL-403C ile karşılaştırıldığında
| Model numarası. | JL-413C |
| Adlık Voltaj | 120 ~ 277VAC |
| Kullanılabilir Voltaj Aralığı | 105~305VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| İsimlendirilmiş Yükleme | 1000W Tungsten 1200VA Balast @ 120VAC 1800VA Balast @208-277VAC 8A e-ballast @120VAC 5A e-ballast @208-277VAC |
| Güç tüketimi | 0.5W maksimum. |
| Çalışma seviyeleri | 10~20Lx Açma / 30~80Lx Kapama |
| Çevre sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Lider Uzunluğu | AWG #16, AWM 1015 4 inç |
| Başarısızlık Modu | Başarısızlık |
| Yağmur geçirmez kapağı | İsteğe bağlı |
| Aşırı koruma | 460 joule / 10000Amp (MOV) |
| Sertifikalar |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin