JL-101A fotokontrolü, çevresel aydınlatma seviyelerine göre geçit ve kapı aydınlatmasını otomatik olarak kontrol etmek için tasarlanmıştır.Bu ürün, Işık Kontrolü için Endüstriyel olmayan Fotokontrol Standartı UL773A'ya uygun..
| Model numarası. | JL-101A |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 120VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| İsimlendirilmiş Yükleme | 600W Tungsten, 480VA Balast, 2A e-balast |
| Güç tüketimi | 1.5W maksimum. |
| Çalışma seviyeleri | 10~20Lx Açma / 30~60Lx Kapama |
| Çevre sıcaklığı | -20°C ~ +70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Başarısızlık Modu | Başarısızlık |
| Kurşun tel | AWG#18, AWM1332 |
| Yağmur geçirmez kapağı | İsteğe bağlı |
| Sertifikalar |
Doğrudan kablolu kurulum için son derece kompakt, ultra küçük bir kelepçe tarzı termal foto kontrolüdür ve hassas aydınlatma kontrolü için ayarlanabilir lüks eşiğine sahiptir.
Ultra küçük boyut ve kelepçe yapısı, sınırlı alanlarda kolay bir montaj sağlar, sağlam montaj sağlar ve fazladan yer almadan kompakt aydınlatma armatürlerine uyabilir.
Kullanıcıların otomatik açma / kapatma için tam çevresel ışık seviyesini ayarlamalarına izin verir, bu da fotokontrolü farklı kurulum ortamlarına uyarlayabilir hale getirir.
Evet, istikrarlı ve güvenilir bir bağlantı için doğrudan kablo kullanır, küçük aydınlatma ekipmanları ve dar kurulum alanları için uygundur.
Genellikle minyatür lambalarda, küçük kapı lambalarında, geçit aydınlatmalarında, dekoratif lambalarda ve küçük boyut ve esnek ışık kontrolü gerektiren kompakt dış mekan armatürlerinde kullanılır.
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin