Η σειρά φωτοελέγχου JL-424 έχει σχεδιαστεί για να ελέγχει αυτόματα τον φωτισμό διαδρόμου και τον φωτισμό των θυρών με βάση τα επίπεδα φωτισμού του περιβάλλοντος.
Το προϊόν αυτό διαθέτει ηλεκτρονικά κυκλώματα με ενσωματωμένη τεχνολογία MCU.Η ταχεία απάντησή του με καθυστέρηση 5 δευτερολέπτων προσφέρει εύκολη δοκιμή ενώ αποτρέπει την περιττή λειτουργία λόγω προβολέων ή κεραυνών κατά τη διάρκεια της νύχτας.Η συσκευή υποστηρίζει τη λειτουργία του μεσάνυχτου ύπνου και της επαναφόρτισης πριν την αυγή.
Η προαιρετική έκδοση Z ενσωματώνει τεχνολογία μηδενικού σταυρού για παρατεταμένη λειτουργική διάρκεια ζωής και συμμορφώνεται με τους κανονισμούς της FCC.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-424CZ |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 120 ~ 277VAC |
| Διαθέσιμο εύρος τάσης | 105~305VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Ονομαστική φόρτιση | 1000W Τουλφστάνιο, 1200VA Βαλσμός @ 120VAC 1800VA Βαλλάζ @208-277VAC 8A Ηλεκτρονικό βαλαστό @ 120VAC 5A Ηλεκτρονικό βαλαστό @208~277V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.5W Μαξ. |
| Επίπεδα λειτουργίας | 16Lx ενεργοποίηση / 24Lx απενεργοποίηση (προσαρμόζεται) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Διάρκεια οδηγιών | AWG #16, 105°C 4" min |
| Τρόπος αποτυχίας | C4:Αποτυχία-Επιβίωση |
| Προστασία από υπερβολικές τάσεις (MOV) | - |
| Μηδενική διέλευση | ● |
| Επικεφαλής | ● |
| Πιστοποιητικά |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ