JL-424 serisi fotokontrolü, ortam aydınlatma seviyelerine göre geçit aydınlatmasını ve kapı aydınlatmasını otomatik olarak kontrol etmek için tasarlanmıştır.
Bu ürün entegre MCU teknolojisi ile elektronik devrelere sahiptir.5 saniyelik bir zaman gecikmesi ile hızlı tepkisi, geceleri reflektörler veya yıldırımlar nedeniyle gereksiz çalışmayı önlerken kolay test sunar.Cihaz gece yarısı uyku ve şafaktan önce yeniden yakma işlevini destekler.
İsteğe bağlı Z sürümü, uzatılmış çalışma ömrü için sıfır çapraz teknolojisini içerir ve FCC düzenlemelerine uymaktadır.
| Model numarası. | JL-424CZ |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 120 ~ 277VAC |
| Kullanılabilir Voltaj Aralığı | 105~305VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| İsimlendirilmiş Yükleme | 1000W Tungsten, 1200VA Balast @ 120VAC 1800VA Balast @208-277VAC 8A e-ballast @120VAC 5A e-ballast @208~277V |
| Güç tüketimi | 0.5W maksimum. |
| Çalışma seviyeleri | 16Lx Açma / 24Lx Kapatma (özelleştirilebilir) |
| Çevre sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Lider Uzunluğu | AWG #16, 105°C 4" min |
| Başarısızlık Modu | C4:Başarısızlık C5:Başarısızlık |
| Aşınma Koruması (MOV) | - |
| Sıfır Geçit | ● |
| FCC | ● |
| Sertifikalar |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin