Układy fotokontroli serii JL-424 są przeznaczone do automatycznego sterowania oświetlenia przejściowego i oświetlenia drzwiowego w oparciu o poziom oświetlenia otoczenia.
Produkt ten wyposażony jest w obwody elektroniczne z zintegrowaną technologią MCU.Szybka reakcja z opóźnieniem czasu 5 sekund zapewnia łatwe testowanie, zapobiegając nadmiernemu działaniu z powodu reflektorów lub błyskawicy w nocyUrządzenie obsługuje funkcję śpienia w północy i odpalania przed świtem.
Opcjonalna wersja Z zawiera technologię zero-cross dla wydłużonego okresu eksploatacji i jest zgodna z przepisami FCC.
| Model nr. | JL-424CZ |
|---|---|
| Napęd nominalny | 120 ~ 277VAC |
| Dostępny zakres napięcia | 105~305VAC |
| Częstotliwość nominalna | 50/60Hz |
| Nominalne obciążenie | 1000W wolframu, 1200VA Balast @120VAC 1800VA Balast @208-277VAC 8A e-ballast @120VAC 5A e-ballast @208~277V |
| Zużycie energii | 0.5W Max. |
| Poziomy operacyjne | 16Lx Włączanie / 24Lx Wyłączanie (przystosowalne) |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Powiązana wilgotność | 96% |
| Długość przewodów | AWG #16, 105°C 4" min |
| Tryb awarii | C4:Upadek C5:Upadek |
| Opieka przeciwprzesilkowa (MOV) | - |
| Zero Crossing | ● |
| FCC | ● |
| Certyfikaty |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI