| Αριθμός μοντέλου | JL-404C |
| Ονομαστική τάση | 120~277VAC |
| Διαθέσιμο εύρος τάσης | 105~305VAC |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Ονομαστικό φορτίο | 500W Τυγχαστένιο, 850VA Ballast 5A e-Ballast |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1.8W@120VAC |
| Επίπεδα λειτουργίας | 10~20Lx Ενεργοποίηση / 30~80Lx Απενεργοποίηση |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική υγρασία | 96% |
| Καλώδια | AWG #18, 105°C 4" min |
| Λειτουργία βλάβης | Απενεργοποίηση σε βλάβη |
| Πιστοποιήσεις |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ