| Model nr. | JL-404C |
| Napęd nominalny | 120 ~ 277VAC |
| Dostępny zakres napięcia | 105~305VAC |
| Częstotliwość nominalna | 50/60Hz |
| Nominalne obciążenie | 500W wolframu, 850VA Balast 5A e-balast |
| Zużycie energii | 1.8W@120VAC |
| Poziomy operacyjne | 10~20Lx Włączanie / 30~80Lx Wyłączanie |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Powiązana wilgotność | 96% |
| Wprowadza | AWG #18, 105°C 4" min |
| Tryb awarii | Wynik nieprawidłowy |
| Certyfikaty |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI