| Model No. | JL-404C |
| Anma Gerilimi | 120~277VAC |
| Mevcut Voltaj Aralığı | 105~305VAC |
| Anma Frekansı | 50/60Hz |
| Anma Yükü | 500W Tungsten, 850VA Balast 5A e-Balast |
| Güç Tüketimi | 1.8W@120VAC |
| Çalışma Seviyeleri | 10~20Lx Açılma / 30~80Lx Kapanma |
| Ortam Sıcaklığı | -40℃ ~ +70℃ |
| İlgili Nem | 96% |
| Kablolar | AWG #18, 105℃ min 10cm |
| Arıza Modu | Arızada Kapanma |
| Sertifikalar |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin