JL-265CC یک کنترل کننده نور واحد NEMA است که بر اساس حالت ارتباطات 4G (LTE Cat.1) توسعه یافته است، که می تواند از راه دور کنترل، تنظیم و نظارت در زمان واقعی باشد.سطح حفاظت به IP66 می رسدمناسب برای جاده ها، پارک ها، محوطه دانشگاه ها، مراکز خرید، سوپرمارکت ها، کارخانه ها، پارک ها و سایر صحنه های نورپردازی.
| شماره مدل | JL-265CC |
|---|---|
| منبع برق | درجه بندی شده: 100 ~ 277VAC؛ 50/60Hz محدود: 85 ~ 305VAC؛ 47/63Hz |
| خروجی ضخیم کردن | 0-10 ولت و DALI 20 |
| ارتباطات بی سیم | 4G (LTE Cat.1) باند: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41 |
| بار | ≤9A |
| مصرف برق | 1.2W استاتیک، 2.4W پویا |
| دمای محیط | -35 تا 85 درجه سانتیگراد |
| رطوبت عملیاتی | 5٪ RH ~ 99٪ RH |
| سطح حفاظت از افزایش | حالت دیفرانسیل 6KV/3KA |
| سطح IP | IP66 |
| انطباق با استانداردها | IEC61000-4-5؛ IEC61000-4-2؛ IEC61000-4-3; IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2؛ GB/T2423.10-2008; UL94-V0 |
این یک ماژول کنترل روشنایی هوشمند است که از ارتباطات LTE Cat.1 پشتیبانی می کند، سازگار با پروتکل های 0-10V و DALI است، که در جاده ها، پارک ها،دانشگاه ها و مراکز خرید با هشدار نقص در زمان واقعی.
این به این معنی است که دستگاه می تواند به طور خودکار به هر دو چراغ روشنایی 0-10 ولت و DALI سازگار شود، و آن را با انواع مختلف رانندگان LED و لامپ ها سازگار می کند.
LTE Cat.1 اتصال سلولی گسترده پایدار، تاخیر کم، هزینه مناسب و پوشش گسترده را فراهم می کند و از کنترل از راه دور و انتقال داده های قابل اعتماد برای سیستم های روشنایی در مقیاس بزرگ پشتیبانی می کند.
این سیستم وضعیت لامپ را در زمان واقعی نظارت می کند، نقص هایی مانند خرابی لامپ، مدار کوتاه، ناهنجاری در خیره شدن یا خطای ارتباطی را تشخیص می دهد.و بلافاصله اطلاعات هشدار را به پلت فرم مدیریت ابر ارسال می کند.
این روش به طور گسترده ای در روشنایی جاده، روشنایی پارک، روشنایی دانشگاه، روشنایی مرکز خرید و سایر پروژه های روشنایی هوشمند عمومی و تجاری در مقیاس بزرگ استفاده می شود.
در هر زمان با ما تماس بگیرید