JL-245CC یک کنترل کننده نور واحد NEMA است که بر اساس فناوری ارتباطات 4G (LTE Cat.1) توسعه یافته است و امکان کنترل از راه دور، پیکربندی در زمان واقعی و نظارت را فراهم می کند.با اندازه فشرده و درجه محافظت IP66، این کنترل کننده برای کاربردهای مختلف روشنایی از جمله جاده ها، پارک ها، دانشگاه ها، مراکز خرید، سوپرمارکت ها و تاسیسات صنعتی ایده آل است.
| منبع برق | درجه بندی شده: 100 ~ 277VAC؛ 50/60Hz محدود: 85 ~ 305VAC؛ 47 ~ 63Hz |
|---|---|
| خروجی ضخیم کردن | 0-10VDC |
| ارتباطات بی سیم | باند های 4G (LTE Cat.1): LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41 |
| ظرفیت حمل | ≤9A |
| مصرف برق | 1.2W استاتیک، 2.4W پویا |
| دمای کار | -35°C تا 85°C |
| رطوبت عملیاتی | 5٪RH تا 99٪RH |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| استانداردهای انطباق | IEC61000-4-5؛ IEC61000-4-2؛ IEC61000-4-3; IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2؛ GB/T2423.10-2008; UL94-V0 |
| ابعاد | Φ86×62.4mm |
| وزن | ۲۱۰ گرم |
این دستگاه کنترل روشنایی هوشمند از بروزرسانی نرم افزار OTA پشتیبانی می کند و دارای ارتباطات LTE-Cat.1 با فناوری سیم کارت داخلی است.دانشگاه ها، مراکز خرید، سوپرمارکت ها و تاسیسات صنعتی.
به روزرسانی های OTA امکان ارتقاء نرم افزار از راه دور و بی سیم را بدون نیاز به تعمیر و نگهداری در محل فراهم می کند. این امر عملکرد بهینه دستگاه، بهبود عملکردی و ثبات سیستم طولانی مدت را تضمین می کند.
eSIM ساخته شده در ثبات برتر، عملکرد ضد آب و ضد گرد و غبار افزایش، از بین بردن مشکلات تماس آزاد،و نصب در محیط های بیرونی و صنعتی را ساده می کند.
رتبه بندی بار 9A نشان می دهد که دستگاه می تواند به طور ایمن حمل بار نورپردازی با قدرت بالا، پشتیبانی از چراغ های مختلف خیابانی، چراغ های فلد،و سیستم های روشنایی منطقه ای در کاربردهای بیرونی و تجاری در مقیاس بزرگ.
این کنترل کننده عمدتا برای مدیریت روشنایی هوشمند در پارک ها، دانشگاه ها، مراکز خرید، سوپرمارکت ها، کارخانه ها، مناطق صنعتی و سایر مناطق عمومی و تجاری در مقیاس بزرگ استفاده می شود.
در هر زمان با ما تماس بگیرید