JL-710 ürünü, ZHAGA BOOK18 arabirim boyutu standardına dayanarak geliştirilen bir prizdir. 24VDC / 5W çıkışı olan yerleşik bir AC-DC anahtarlama güç kaynağına sahiptir.
Bu çözüm, müşteri sürücülerinin ZHAGA ışık denetleyicileri için yardımcı voltaj çıkışı olmadığı uygulama senaryolarını ele alır.Ayarlık voltaj çıkışı ile karartma sürücüleri değiştirmek için önemli ölçüde daha düşük maliyetli bir alternatif sunuyor.
| Girdi Özellikleri | |
|---|---|
| Giriş Voltajı | Rütbeli: 120-277VAC Sınırlı: 85 ~ 305VAC |
| Girdi Frekansı Arası | 50/60Hz |
| Maksimum sabit durum giriş AC akımı | 30mA (tam yük, 220VAC) |
| Soğuk başlangıç dalgalanma akımı (I2t) | 0.009A2s (tam yük, 220VAC) |
| Verimlilik | % 80 (tam yük, 220VAC) |
| Çıktı Özellikleri | |
| Çıkış Voltajı | 24VDC |
| Doğruluk | ±2% |
| Rütbeli Akım | 0.21A |
| Adlık Güç | 5W |
| Dalgalanma | 100mVp-p |
| Gürültü | 150mVp-p |
| Doğrusal Düzenleme Hızı | ±0,12% |
| Yük Düzenleme Hızı | ±5% |
| Başlama Zamanı | <340mS |
| Başlangıç Aşırı Voltajı | % 5 |
| Güç tüketimi yok | <0,12W |
| Koruma Özellikleri | |
| Çıktı Alt Voltaj Koruması | Hiccup modu, anormal çıkarma sonrası otomatik iyileşme |
| Çıktı Aşırı Voltaj Koruması | - Evet. |
| Çıktı Aşırı Akım Koruması | - Evet. |
| Çıkış kısa devre koruması | - Evet. |
| Çıktı Açık Döngü Koruması | - Evet. |
| Aşırı sıcaklık koruması | - Evet. |
| Çevre Özellikleri | |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~70°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~85°C |
| Çalışma Nemliği | % 5 RH ~ % 99 RH |
| Depolama Nemliği | % 5 RH ~ % 99 RH |
| Diğer Özellikler | |
| Kabuk malzemesi | PBT |
| IP seviyesi | IP66 (ışık kontrolörümüzle birlikte kullanıldığında) |
| Mekanik titreşim | IEC60068-2-6 |
| Yanıcılık seviyesi | UL94-V0 |
| MTBF | ≥80000 saat |
| Ağırlık | 85 g |
| Sertifikasyon | |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin