محصول JL-710 یک سوکت است که بر اساس استاندارد اندازه رابط ZHAGA BOOK18 توسعه یافته است. این محصول دارای منبع تغذیه سوئیچینگ AC-DC داخلی است که خروجی 24VDC/5W را ارائه می دهد.
این راه حل سناریوهای کاربردی را که درایورهای مشتری فاقد خروجی ولتاژ کمکی برای کنترل کننده های نور ZHAGA هستند، برطرف می کند و جایگزینی با هزینه بسیار کمتر برای تعویض درایورهای کم نور با خروجی ولتاژ کمکی ارائه می دهد.
| مشخصات ورودی | |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | نامی: 120-277VAC محدود: 85~305VAC |
| محدوده فرکانس ورودی | 50/60Hz |
| حداکثر جریان ورودی AC حالت پایدار | 30 میلی آمپر (بار کامل، 220 ولت AC) |
| جریان هجوم استارت سرد (I²t) | 0.009A²s (بار کامل، 220 ولت AC) |
| بازده | 80% (بار کامل، 220 ولت AC) |
| مشخصات خروجی | |
| ولتاژ خروجی | 24VDC |
| دقت | ±2% |
| جریان نامی | 0.21A |
| توان نامی | 5W |
| ریپل | 100mVp-p |
| نویز | 150mVp-p |
| نرخ تنظیم خطی | ±0.12% |
| نرخ تنظیم بار | ±5% |
| زمان راه اندازی | <340mS |
| ولتاژ سرریز راه اندازی | <5% |
| مصرف برق در حالت بدون بار | <0.12W |
| ویژگی های حفاظتی | |
| حفاظت از کمبود ولتاژ خروجی | حالت هیکاپ، بازیابی خودکار پس از حذف غیرعادی |
| حفاظت از اضافه ولتاژ خروجی | بله |
| حفاظت از اضافه جریان خروجی | بله |
| حفاظت از اتصال کوتاه خروجی | بله |
| حفاظت از مدار باز خروجی | بله |
| حفاظت از دمای بیش از حد | بله |
| مشخصات محیطی | |
| دمای عملیاتی | -40℃~70℃ |
| دمای ذخیره سازی | -40℃~85℃ |
| رطوبت عملیاتی | 5%RH~99%RH |
| رطوبت ذخیره سازی | 5%RH~99%RH |
| سایر مشخصات | |
| جنس پوسته | PBT |
| سطح IP | IP66 (هنگام استفاده با کنترل کننده نور ما) |
| لرزش مکانیکی | IEC60068-2-6 |
| سطح اشتعال پذیری | UL94-V0 |
| MTBF | ≥80000h |
| وزن | 85 گرم |
| گواهینامه | |
در هر زمان با ما تماس بگیرید