Το προϊόν JL-710 είναι μια υποδοχή που αναπτύχθηκε με βάση το πρότυπο μεγέθους διεπαφής ZHAGA BOOK18. Διαθέτει ενσωματωμένο τροφοδοτικό μεταγωγής AC-DC που παρέχει έξοδο 24VDC/5W.
Αυτή η λύση αντιμετωπίζει σενάρια εφαρμογής όπου οι οδηγοί πελατών στερούνται βοηθητικής τάσης εξόδου για ελεγκτές φωτισμού ZHAGA, προσφέροντας μια σημαντικά χαμηλότερου κόστους εναλλακτική λύση στην αντικατάσταση οδηγών μείωσης φωτεινότητας με βοηθητική τάση εξόδου.
| Προδιαγραφές Εισόδου | |
|---|---|
| Τάση Εισόδου | Ονομαστική: 120-277VAC Περιορισμένη: 85~305VAC |
| Εύρος Συχνότητας Εισόδου | 50/60Hz |
| Μέγιστο Ρεύμα Εισόδου AC σε Σταθερή Κατάσταση | 30mA (πλήρες φορτίο, 220VAC) |
| Ρεύμα Αρχικής Εκκίνησης (I²t) | 0.009A²s (πλήρες φορτίο, 220VAC) |
| Απόδοση | 80% (πλήρες φορτίο, 220VAC) |
| Προδιαγραφές Εξόδου | |
| Τάση Εξόδου | 24VDC |
| Ακρίβεια | ±2% |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 0.21A |
| Ονομαστική Ισχύς | 5W |
| Κυματισμός | 100mVp-p |
| Θόρυβος | 150mVp-p |
| Ρυθμός Γραμμικής Ρύθμισης | ±0.12% |
| Ρυθμός Ρύθμισης Φορτίου | ±5% |
| Χρόνος Εκκίνησης | <340mS |
| Τάση Υπέρβασης Εκκίνησης | <5% |
| Κατανάλωση Ενέργειας Χωρίς Φορτίο | <0.12W |
| Χαρακτηριστικά Προστασίας | |
| Προστασία Υπότασης Εξόδου | Λειτουργία Hiccup, αυτόματη ανάκτηση μετά από αφαίρεση ανωμαλίας |
| Προστασία Υπέρτασης Εξόδου | Ναι |
| Προστασία Υπερέντασης Εξόδου | Ναι |
| Προστασία Βραχυκυκλώματος Εξόδου | Ναι |
| Προστασία Ανοιχτού Κυκλώματος Εξόδου | Ναι |
| Προστασία Υπέρβασης Θερμοκρασίας | Ναι |
| Περιβαλλοντικές Προδιαγραφές | |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40℃~70℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40℃~85℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 5%RH~99%RH |
| Υγρασία Αποθήκευσης | 5%RH~99%RH |
| Άλλες Προδιαγραφές | |
| Υλικό Κελύφους | PBT |
| Επίπεδο IP | IP66 (όταν χρησιμοποιείται με τον ελεγκτή φωτισμού μας) |
| Μηχανική Δόνηση | IEC60068-2-6 |
| Επίπεδο Ευφλεκτότητας | UL94-V0 |
| MTBF | ≥80000h |
| Βάρος | 85g |
| Πιστοποίηση | |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ