JL-208 (IP66) kısa devre kapağı, NEMA prizlerinin aydınlatma ekipmanları için koruyucu bir kapak olarak kullanılır.Şu anda ışık denetleyicileri ile donatılmamış NEMA arayüz prizleri için güç sürekliliği sağlamak.
| Model numarası. | JL-208-IP66 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş Yükleme | 7200W Tungsten, 7200VA Balast |
| Maksimum Voltaj | 0~480VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| Çevre sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Kabuk malzemesi | PC |
| IP seviyesi | IP66 |
| Sertifikalar |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin