JL-208-IP54 Kısa Devre Başlığı kısa devre başlığı NEMA prizlerin aydınlatma ekipmanlarında koruyucu kapak olarak kullanılır.
JL-208 (IP54) kısa devre başlığı NEMA prizlerin aydınlatma ekipmanlarında koruyucu kapak olarak kullanılır.
ANSI136.10 kurulum standartlarına uyun.
Şu anda ışık kontrol cihazlarıyla donatılmayan NEMA arayüz soketleri için güç sürekliliği sağlayın.
| Model Numarası | JL-208-IP54 |
|---|---|
| Anma Yüklemesi | 7200W Tungsten,7200VA Balast |
| Maksimum Gerilim | 0~480VAC |
| Nominal Frekans | 50/60 Hz |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlgili Nem | %96 |
| Kabuk malzemesi | bilgisayar |
| IP düzeyi | IP54 |
| Sertifikalar |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin