Nakładka zwierająca JL-208 (IP66) służy jako osłona ochronna dla urządzeń oświetleniowych z gniazdami NEMA. Zgodna ze standardami instalacyjnymi ANSI136.10. Zapewnia ciągłość zasilania dla gniazd z interfejsem NEMA, które nie są obecnie wyposażone w kontrolery oświetlenia.
| Numer modelu. | JL-208-IP66 |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 7200W żarowe, 7200VA balastowe |
| Maksymalne napięcie | 0~480VAC |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Wilgotność względna | 96% |
| Materiał obudowy | PC |
| Poziom IP | IP66 |
| Certyfikaty |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI