JL-208-IP54 Shorting Cap - czapka z zwarciem jest stosowana jako pokrywa ochronna dla urządzeń oświetleniowych gniazdek NEMA.
Kapułka krótkofalowa JL-208 (IP54) jest stosowana jako pokrywa ochronna dla urządzeń oświetleniowych gniazdek NEMA.
Zgodność z normami instalacyjnymi ANSI136.10.
Zapewnienie ciągłości zasilania w gniazdach interfejsów NEMA, które nie są obecnie wyposażone w sterowniki światła.
| Model nr. | JL-208-IP54 |
|---|---|
| Nominalne obciążenie | 7200W wolfram, 7200VA balast |
| Maksymalne napięcie | 0~480VAC |
| Częstotliwość nominalna | 50/60Hz |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Powiązana wilgotność | 96% |
| Materiał ze skorupy | PC |
| Poziom IP | IP54 |
| Certyfikaty |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI