Το κάλυμμα βραχυκύκλωσης JL-208-IP54 χρησιμοποιείται ως προστατευτικό κάλυμμα για φωτιστικά εξοπλισμό υποδοχών NEMA.
Το κάλυμμα βραχυκύκλωσης JL-208 (IP54) χρησιμοποιείται ως προστατευτικό κάλυμμα για φωτιστικά εξοπλισμό υποδοχών NEMA.
Συμμορφώνεται με τα πρότυπα εγκατάστασης ANSI136.10.
Παρέχει συνέχεια τροφοδοσίας για υποδοχές διεπαφής NEMA που δεν είναι επί του παρόντος εξοπλισμένες με ελεγκτές φωτισμού.
| Αριθμός Μοντέλου. | JL-208-IP54 |
|---|---|
| Ονομαστικό Φορτίο | 7200W Βολφραμίου, 7200VA Βαλβίδας |
| Μέγιστη Τάση | 0~480VAC |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50/60Hz |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική Υγρασία | 96% |
| Υλικό κελύφους | PC |
| Επίπεδο IP | IP54 |
| Πιστοποιήσεις |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ