Η σειρά ελέγχου βάσης λαμπτήρα JL-311A είναι κατάλληλη για τον αυτόματο έλεγχο του λαμπτήρα κηροπήγιο σύμφωνα με το επίπεδο του περιβάλλοντος φυσικού φωτισμού.
| Αριθμός Μοντέλου | JL-311A |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση | 120VAC |
| Ονομαστική Συχνότητα | 60Hz |
| Ονομαστικό Φορτίο | 75W Βολφραμίου Μέγιστο |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 0.5W Μέγιστο. |
| Επίπεδο Τυπικής Λειτουργίας | 20~40 LX |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική Υγρασία | 96% |
| Προσαρμογέας | E12 |
| Λειτουργία Βλάβης | Απενεργοποίηση σε Βλάβη |
| Σκιάστρο | ● |
| Πιστοποιήσεις |
Είναι ένας προσαρμογέας βάσης κηροπήγιο E12 που εγκαθίσταται μεταξύ της υποδοχής και του λαμπτήρα, παρέχοντας αυτόματο έλεγχο φωτισμού με ενσωματωμένη λειτουργία χρονοκαθυστέρησης για βολική και ενεργειακά αποδοτική λειτουργία.
Η λειτουργία χρονοκαθυστέρησης διατηρεί το φως αναμμένο για μια προκαθορισμένη περίοδο μετά την ενεργοποίηση, αποτρέποντας συχνές εναλλαγές on/off και διασφαλίζοντας σταθερό φωτισμό για πρόσθετη ασφάλεια και ευκολία.
Ναι, είναι ειδικά σχεδιασμένος για βάσεις κηροπήγιο E12 και ταιριάζει στις περισσότερες κοινές πολυελαίους, φωτιστικά οροφής, νυχτερινά φωτάκια και διακοσμητικό φωτισμό με υποδοχές E12.
Η εγκατάσταση είναι απλή και δεν απαιτεί καλωδίωση. Απλώς βιδώστε τον προσαρμογέα στην υποδοχή E12, στη συνέχεια εγκαταστήστε τον λαμπτήρα σας στον προσαρμογέα, και θα λειτουργήσει αυτόματα με έλεγχο χρονοκαθυστέρησης.
Χρησιμοποιείται ευρέως σε πολυελαίους, φωτιστικά τοίχου, νυχτερινά φωτάκια, διακοσμητικά φωτιστικά και μικρά οικιακά φωτιστικά που χρησιμοποιούν λαμπτήρες βάσης E12 και χρειάζονται έλεγχο χρονοκαθυστέρησης.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ