JL-311A serisi ampul tutucu kontrol cihazı, kandilli ampulünü çevresel doğal aydınlatma seviyesine göre otomatik olarak kontrol etmek için uygulanabilir.
| Model numarası. | JL-311A |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 120VAC |
| Belirli Sıklık | 60Hz |
| İsimlendirilmiş Yükleme | 75W Tungsten Max |
| Güç tüketimi | 0.5W maksimum. |
| Standart Çalışma Seviyesi | 20~40 LX |
| Çevre sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Adaptör | E12 |
| Başarısızlık Modu | Başarısızlık |
| Güneş şemsiyesi koltuğu | ● |
| Sertifikalar |
Soket ve ampul arasında monte edilen bir E12 mum taban adaptörüdür ve kullanışlı ve enerji tasarrufu sağlayan işlem için yerleşik bir zaman gecikmesi fonksiyonu ile otomatik aydınlatma kontrolü sağlar.
Zaman gecikmesi fonksiyonu, etkinleştirildikten sonra önceden ayarlanmış bir süre boyunca ışığı açık tutar, sık sık açılma / kapatmayı önler ve daha fazla güvenlik ve rahatlık için istikrarlı bir aydınlatma sağlar.
Evet, özellikle E12 mum tabanları için tasarlanmıştır ve en yaygın şamdanlara, tavan armatürlerine, gece lambalarına ve E12 prizli dekoratif aydınlatmalara uyar.
Kurulum basit ve kablolama gerektirmez. Sadece adaptörü E12 prizine bağlayın, sonra ampulünüzü adaptöre takın ve zaman gecikmesi kontrolü ile otomatik olarak çalışacaktır.
E12 taban ampullerini kullanan ve zaman gecikmesi kontrolü gerektiren şamdanlarda, duvar şamdanlarında, gece lambalarında, dekoratif lambalarda ve küçük ev aydınlatmasında yaygın olarak kullanılır.
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin