| Model numarası. | JL-320C |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 120VAC ve 240VAC |
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 105~305VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| İsimlendirilmiş Yükleme | 150W Tungsten 2A@120VAC e-ballast 1A@240VAC e-ballast |
| 6 Çalışma Fonksiyonları | Açık:Her Zaman Açık Otomatik:Çevre ışığı seviyesine göre aç/kapak 2 saat:Otomatik olarak açıldıktan sonra 2 saat boyunca devam edin. Saat beş:Otomatik olarak açıldıktan sonra 5 saat boyunca devam edin. Saat 8: 00.Otomatik olarak açıldıktan sonra 8 saat boyunca devam edin. RDM:Otomatik olarak açıldıktan sonra 2 saat 5 saat 8 saat dur. |
| Sensör tipi | IR filtreli fototransistör |
| Düzçeyi aç. | 20 Lx ((± 5 Lx) |
| Seviyeyi kapat | Başlangıç: 50±5 Lx *Yansıtılmış ışık (Δ) tespit edildiğinde: 50+Δ±5 Lx |
| Yansıtılan ışık Kompensasyon üst sınırı | 1200±100 Lx |
| Başlatma aşaması | 5s (Açık) |
| Adaptör | E26 |
| Gecikmeyi etkinleştir | 5s |
| Başarısızlık modu | Başarısızlık |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| FCC | Sınıf B |
| Sıfır Geçit Kontrolü | Dahili |
| Sertifikalar |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin