Ο ελεγκτής φωτός JL-312C είναι ένας έξυπνος ελεγκτής φωτός που αναπτύχθηκε με βάση τον προσαρμογέα E26. Χρησιμοποιεί έναν αισθητήρα φωτός για την ανίχνευση του επιπέδου φωτός του περιβάλλοντος για να αλλάξει τον λαμπτήρα αυτόματα.Εφαρμόζεται στην εργασία με λαμπτήρες CFL/LED.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-312C |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 120VAC |
| Εφαρμόσιμο εύρος τάσης | 102~132VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Ονομαστική φόρτιση | 60W Βόλφραμ 0,5A ηλεκτρονικό βαλαστό |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.2W Μαξ. |
| Ενεργοποίηση επιπέδου | 16Lx(±15) Φυσικό φως |
| Κλείστε το επίπεδο | 64Lx(±15) Φυσικό φως |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Προσαρμοστής | Ε12 |
| Τρόπος αποτυχίας | Αποτυχία |
| Μηδενικός έλεγχος διέλευσης | Ενσωματωμένο |
| Πιστοποιητικά |
Α: Είναι ένας αυτόματος ελεγκτής ανίχνευσης φωτός εγκατεστημένος σε λαμπτήρες, εξοπλισμένος με υπέρυθρο φίλτρο για την αποφυγή ψευδούς ενεργοποίησης, κατάλληλος για φωτισμό κήπου,φωτισμός διαδρόμων και φωτισμός θυρών.
Α: Το υπέρυθρο φίλτρο εμποδίζει τις παρεμβολές από πηγές θερμότητας και υπέρυθρο φως, διασφαλίζοντας ότι ο ελεγκτής ανταποκρίνεται μόνο στο πραγματικό φωτισμό του περιβάλλοντος και αποτρέπει την εσφαλμένη λειτουργία ενεργοποίησης/ξεκίνησης.
Α: Χρησιμοποιείται ευρέως για φωτισμό κήπων, φωτισμό διαδρόμων, φωτισμό θυρών, λάμπες διαδρόμων και μικρά εξωτερικά φωτιστικά που απαιτούν σταθερό έλεγχο από το σούρουπο μέχρι την αυγή.
Α: Με υπέρυθρο φιλτράρισμα και ακριβή ανίχνευση φωτός, αποφεύγει την ψευδή ενεργοποίηση από το ηλιακό φως, τα φώτα των οχημάτων ή τη θερμική ακτινοβολία, καθιστώντας την λειτουργία του εξωτερικού φωτισμού πιο αξιόπιστη.
Α: Ναι, μπορεί να βιδωθεί απευθείας σε τυπικούς λαμπτήρες χωρίς τροποποίηση καλωδίων, επιτρέποντας την ταχεία προσαρμογή για φωτισμό κήπου, διαδρόμου και πόρτας.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ