JL-722A2H jest inteligentnym sterownikiem typu śluzowego opracowanym na podstawie standardu interfejsu Zhaga Book-18.wyjścia sygnały przyciemniające DALIIdealne dla dróg, trawników, dziedzińców, parków, parków, fabryk i magazynów.
Logika pracy:Po spełnieniu wymogów oświetlenia lampa działa przy nieco jasnym jasności i rozpoczyna odliczanie.Zaczyna się odliczanieŚwiatło wyłącza się po zakończeniu odliczania lub zmianie warunków oświetlenia.
| Zasilanie | Elektrownia AUX: 12-24VDC (12V/35mA; 24V/25mA) DALI Bus zasilany: 30mA |
|---|---|
| Rozpraszanie mocy | < 0,385 W (12 V); < 0,55 W (24 V) |
| Zmrażanie | DALI |
| Czujniki | Wrażliwość na światło + mikrofalówka |
| Zakres widmowy | Długość fali: 800-1100 nm |
| Częstotliwość mikrofalowa | 50,8 GHz |
| Maksymalna wysokość zawieszenia | 15 metrów. |
| Promień indukcji | ≥ 10 metrów |
| Czas uruchomienia | < 200 ms |
| Włączanie inicjacji | Domyślne włączenie 5s (skraj) działa w oparciu o ustawienia parametrów |
| Wrażliwość | Domyślne 80%, regulowalne za pomocą IR |
| Czas zatrzymywania | Domyślny 30S, regulowany za pomocą IR |
| Poziom ciemności w stanie gotowości | Domyślne 0%, regulowane za pomocą IR |
| Okres oczekiwania | Domyślna nieskończoność, regulowana za pomocą IR |
| Włącz oświetlenie | Domyślne 50lux, regulowalne za pomocą IR |
| Wyłącz oświetlenie ∆ wartość | Definicja domyślna ∆ 50lux, regulowana za pośrednictwem IR |
| Wyłącz światło | Włączyć oświetlenie + wyłączyć oświetlenie ∆ wartość |
| Maksymalny współczynnik mocy | Standardowe 100%, regulowane za pomocą IR |
| Wibracje mechaniczne | IEC60068-2-6 |
| Poziom łatwopalności | UL94-V0 |
| Temperatura pracy | -40°C do +70°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +85°C |
| Wilgotność operacyjna | 5% do 99% RH |
| Poziom IP | IP66 |
| Certyfikaty | CE, ZHAGA, D4i, DALI2.0, ROHS |
To inteligentny sterownik oświetlenia zgodny ze standardami ZHAGA, zintegrowany z czujnikiem światła i wykrywaniem mikrofalowym, obsługujący tłumienie DALI 2.0 i zdalne sterowanie podczerwonym,odpowiedni do dróg i trawników.
Odpowiedź: Standard ZHAGA zapewnia wysoką kompatybilność, standaryzowane połączenie, wodoodporność i niezawodną wydajność, umożliwiając łatwą instalację i wymianę lamp ulicznych LED i oświetlenia zewnętrznego.
Odpowiedź: czujnik światła kontroluje oświetlenie w oparciu o jasność otoczenia, podczas gdy mikrofalowa wykrywa ruchome obiekty; system podwójny zapewnia precyzyjne automatyczne sterowanie i efektywne oszczędności energii.
Odpowiedź: DALI 2.0 obsługuje cyfrowe przyciemnianie, komunikację dwukierunkową, stabilną transmisję sygnału, precyzyjną regulację jasności i sprzężenie zwrotne stanu w czasie rzeczywistym dla inteligentnych systemów oświetleniowych.
O: Jest szeroko stosowany w oświetleniu drogowym, oświetleniu trawnika, oświetleniu ogrodowego, oświetleniu dziedzińca i innych scenariuszach oświetlenia publicznego na zewnątrz.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI